«Краще один раз побачити, ніж сто разів почути».

Світ, як і бізнес, не стоїть на місці, стає більш динамічним і потребує швидкого та ефективного способу передачі інформації. Відеоролик – найефективніший спосіб швидко, яскраво, доступно донести інформацію до Вашої аудиторії.

Наявність відеоролику, як візуалізованої історії про компанію, товар чи послугу – це суттєва конкурентна перевага для сучасного бізнесу. В залежності від необхідності, бажання, масштабності і бюджету ми пропонуємо наступні три пакети по створенню рекламного відеоконтенту.

Ролик “MiniMAX”

400 – 500$


Розроблений для швидкого і оптимального старту. 

Термін виготовлення 7-10 роб. днів. 

*Без процесу зйомок відео- та запису аудіофайлів “з нуля”.


В розробку входить:

 • Опрацювання 1-2 концептів подачі сюжету.
 • Підготовка зразків.
 • Розкадровка затвердженого зразка.
 • Підбір тематичних відео-, фото- та аудіоматеріалів на ресурсах з вільною ліцензією.
 • Чорновий монтаж відео на основі затвердженого концепту.
 • Чистовий монтаж згідно 1-го набору узгоджених правок.
 • Передача замовнику готового відеоматеріалу.

Щоб суттєво зменшити бюджет на виготовлення рекламного ролику ми пропонуємо пакет «Ролик MiniMAX” – мінімальний бюджет, швидкий старт.

Пакет “Ролик MiniMAX” розроблено для того, щоб з мінімальним бюджетом вирішувати складні задачі по реалізації Вашої рекламної стратегії. Для суттєвого зменшення бюджету по створенню рекламного ролику ми упускаємо процес зйомок відео та запису аудіо “з нуля”, натомість ми підбираємо готовий ліцензійний необхідний нам відео- і аудіоконтент, який за своєю суттю та змістовим навантаженням максимально відповідає сюжету майбутнього рекламного ролику. Підібраний відео- та аудіоматеріал адаптується і монтується в готовий якісний рекламний ролик.

Отже, упускаючи процес створення відеозвукового контенту “з нуля” ми “в рази” скорочуємо бюджет створення рекламного ролику,- з Miniмальним бюджетом Ви отримуєте якісний рекламний ролик з MAXимальним ефектом.

Ролик “Standart”

600 – 1000$


Розроблений для якісного та доступного руху вперед. 

Термін виготовлення 10-15 роб. днів. 

*Без процесу зйомок відео- та запису аудіофайлів “з нуля”.


В розробку входить:

 • Опрацювання 2-3 концептів подачі сюжету.
 • Підготовка зразків.
 • Розкадровка затвердженого зразка.
 • Підбір тематичних відео-, фото- та аудіоматеріалів на професійних ресурсах та ресурсах з вільною ліцензією.
 • Чорновий монтаж відео на основі затвердженого концепту.
 • Чистовий монтаж згідно 3-х наборів узгоджених правок.
 • Передача замовнику готового відеоматеріалу.

Пакет “Ролик Standart” розроблено для швидкого створення рекламного ролику із застосуванням ексклюзивних відео- та аудіоелементів з використанням оптимального бюджету

Для суттєвого зменшення бюджету по створенню рекламного ролику ми упускаємо процес зйомок відео та запису аудіо “з нуля”, натомість ми підбираємо готовий ліцензійний необхідний нам відео- і аудіоконтент, який за своєю суттю та змістовим навантаженням максимально відповідає сюжету майбутнього рекламного ролику. Підібраний відео- та аудіоматеріал адаптується і монтується в готовий якісний рекламний ролик.

Отже, такий підхід дозволяє в короткі строки створити індивідуальний продукт з оптимальним бюджетом.

Ролик “MAX” 

від 1500$


Розроблений для масштабного і потужного руху вгору.

Термін виготовлення від 15 роб. днів. 

З елементами персоніфікованих зйомок відео та запису аудіо під концепт відеоролику.


В розробку входить:

 • Опрацювання 2-3 концептів подачі інформації.
 • Підготовка зразків.
 • Розкадровка затвердженого зразка.
 • При необхідності підбір, тематичних відео-, фото- та аудіоматеріалів на професійних ресурсах та ресурсах з вільною ліцензією.
 • Зйомки відео згідно затвердженого концепту.
 • Запис аудіо (музика та голос) згідно затвердженого концепту.
 • Чорновий монтаж відео на основі затвердженого концепту.
 • Чистовий монтаж згідно 2-х наборів узгоджених правок.
 • Передача замовнику готового відеоматеріалу.

Пакет “Ролик MAX” передбачає створення унікального, знятого чи записаного спеціально для Вас,  відео-, фото- чи звукового контенту. Бюджет, строки та умови проєкту узгоджуються індивідуально, формуються на основі узгодженої концепції.

Створення рекламного відеоролика – це відповідальна масштабна робота команди професіоналів, що перетворює ідею у аудіовізуальні пазли, які поступово  перетворюються у кінцевий аудіовізуальний контент — готовий рекламний ролик.

Процес створення цілісного рекламного ролика або іншого елементу відео-, фото- чи аудіоконтенту полягає у тісній взаємодії замовника і виконавця. 

Виготовлення рекламного продукту в нашій студії відбувається в наступній послідовності:

Ви:

висловлюєте своє побажання на створення відеоролику, виготовлення анімаційного ролику, чи розробку будь-якого іншого елементу відео-, аудіо-фотоконтенту.

Ми:

виходячи з Ваших побажань формуємо для Вас пропозицію (вартість, час на виконання роботи та план дій) на створення даного ролику чи розробку окремих його елементів.

Ми:

розробляємо та (Ми разом) узгоджуємо концепцію рекламного ролику, на основі якої (Ми) формуємо технічне завдання та сценарій майбутнього рекламного ролику.

Ми:

створюємо якісний рекламний ролик.

Ми разом:

переглядаємо робочі версії відзнятого (створеного) відео-, аудіо-, фотопродукту.

Ви:

погоджуєте остаточну версію рекламного ролику.

Ми:

«пакуємо» та передаємо Вам готовий рекламний продукт.

Ми разом:

в захваті від співпраці:)

Продакшн повного циклу — це таке ж виробництво, як і будь-яке інше промислове виробництво (наприклад виробництво морозива). Тут також професійною командою “змішуються ” якісні компоненти, які перетворюються в якісний продукт і упаковуються в якісне пакування.

Стадії продакшину повного циклу:

Передпродакшн — це підготовча стадія виробництва майбутнього рекламного продукту, на якій в межах вже діючої або новоствореної рекламної стратегії ми генеруємо ідею майбутньої реклами. На базі цієї ідеї  розробляємо сценарій, підбираємо локації та формуємо команду професіоналів.

Передпродакшн (підготовка) складається з творчої та технічної частин.

Творча частина.

Ми навмисне в стадію підготовки “заміксували” етап створення ідеї майбутньої реклами. Ідея реклами диктує подальшу стратегію наших дій. Від ідеї залежить, який саме рекламний ролик ми будемо створювати: це буде відео- чи анімаційний ролик, або ж відеоролик з анімацією та спецефектами. Ідея визначає, яку історію ми будемо створювати і розповідати, – саме історію, тому що ми проти створення реклами, яка щось нав’язує чи заставляє купити. 

Ми пропонуємо створити історію, яка розповідає про Вас чи Ваш продукт, історію, яку захочеться почути саме Вашому споживачу. Оригінальна історія обов’язково знайде свою глядацьку аудиторію, якщо вона буде правдива, весела, іронічна, казкова…

Ваша історія може бути будь-якою, тільки не банальною. 

Саме тому ми пропонуємо Вам створити не буденний рекламний ролик, а цікаву і захоплюючу розповіль про Вас, Ваш продукт чи послугу.

Ідея стає історією, історія перетворюється в сценарій, сценарій стає детальним розкадруванням.

Технічна частина.

На цій стадії ми:

 • Готуємо угоду, бріф, кошторис, формуємо план зйомок (створення рекламного продукту).
 • Формуємо команду професіоналів.
 • Підбираємо відповідні локації, де будуть проходити зйомки нашого відеоролика.
 • Проводимо кастинг, на якому підбираємо виконавців ролей нашої історії.
 • Готуємо техніку, яка необхідна для створення нашого рекламного відео.
 • Підбираємо необхідний нам реквізит.
 • Ще раз перевіряємо всі деталі, і, лише переконавшись, що враховані всі нюанси, ми переходимо до створення нашої рекламної історії.

Продакшн – це самий “гарячий” творчий процес знімання відео, створення анімацій, написання музики. На цьому етапі створюються відеозвукові доріжки для майбутнього шедевру.

Це абсолютно творчий етап, на якому ми створюємо візуальну картинку, в якій кожен персонаж та кожна деталь розповідає Вашу історію.

Паралельно ми створюємо музикальну доріжку, в якій звучить Ваша історія, візуальні ефекти, які підкреслюють важливі деталі.

На цьому етапі ми знімаємо відео, створюємо анімацію та візуальні ефекти, формуємо звукові доріжки.

По закінченню продакшину (виробництва) ми отримуємо всі необхідні відеозвукові файли, які в подальшому перетворяться в якісний рекламний ролик.

Постпродакшн – це завершальний етап виробництва рекламного ролику. На цьому етапі ми опрацьовуємо всі відзняті відеоматеріали, створені анімаційні та музичні файли,- ми поєднуємо всі напрацьовані матеріалі в один якісний рекламний продукт.

Постпродакшн – завершальний етап виробництва рекламного ролику.

Він включає в себе чотири основні процеси:

Монтаж відео – процес, в якому відео файли перетворюються в одну послідовну, захоплюючу історію.

Зведення звуку – процес роботи з аудіофайлами, завдяки яким звучить наша історія.

Кольорокорекція матеріалу – важливий етап, на якому за допомогою “чаклування” з кольорами відзнятої картинки створюється особлива атмосфера нашої історії.

Візуальні ефекти – деталі, якими ми підкреслюємо важливість тих чи інших елементів нашої розповіді.

Реалізувавши всі ці етапи ми отримуємо готовий продукт – якісний рекламний ролик.

Ви готові до створення Вашої історії?

Портфоліо →